Jak na to: Kniha o 3D fotografii zdarma

4. dubna 2013 v 13:16 | ipot
Jestli chcete zkusit fotografování nebo natáčení videa ve 3D, nenechte si ujít knihu o 3D fotografii a 3D videu, která je zdarma ke stažení na Slasti.cz, konkrétně tady: Knihy zdarma ke stažení - o 3D. Dočtete se tam nejen to, jak dělat 3D fotografie a jak natáčet 3D video, ale také to, jak je upravovat - nebo jak převést své stávající "2D" fotografie do 3D.
Kniha je ke stažení v několika formátech, samozřejmě v epub a mobi, takže ji můžete číst v libovolné čtečce eknih, ale také v pdf, takže ji bez problémů otevřete i na počítači a v mobilu. Tipů je tam hodně, takže jestli uvažujete o fotografování ve 3D, doporučuji.
Na stejné stránce jsou i další knihy zdarma, třeba o cestování nebo o lidské nesmrtelnosti... Takže když nebudete mít co číst...Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magda Magda | 22. září 2014 v 23:00 | Reagovat

Hledáte návod nebo radu, jak najít svého vysněného partnera, co si vzít na sebe na rande – tedy co frčí u žen a naopak u mužů? A co je totální propadák? Jak vylepšit svůj image, o čem si povídat, jak do balení zapojit internet nebo telefon? Na co si dát pozor u seznamek a z jakých důvodů, jak do toho všeho pasuje facebook a která fotka se za vaši profilovou hodí nejlépe a proč? Nejlepší rady, doporučení a postupy najdete pohromadě právě v této knize o „balení“, seznamování a flirtu. Jsou tam konkrétní, jasné a srozumitelně podané informace - u této knihy se zaručeně nudit nebudete. Pokračujte sem www.erada.cz/?p=1151 a eknihu si stáhněte - zdarma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama