Přežijte svou smrt

3. února 2008 v 9:39 | ipot
Mám-li tady shrnout originální nabídku společnosti Genternity, mohu to učinit třinácti slovy: Uchování vaší genetické informace i biografických dat a vytvoření vaší vzpomínkové webové stránky. Vítejte ve svém posmrtném životě!

Po pravdě řečeno: Přijde mi, že je tahle nabídka asi podobně věrohodná jako nabídka IceLiftu na 50leté zmražení, ale navíc mě ani neláká :-). Můj vzpomínkový web by sice mohl být super :-), ale k tomu nepotřebuji Genternity. A uchování mé genetické informace a biografických dat je také bezva, ale z toho mě nikdy nikdo nezrekonstruuje. Potřebovali by totiž ještě také mít moje vzpomínky - prostě všechno to, co jsem zažil ve svém současném životě. Takže vlastně jediná výhoda proti projektům hibernace je ta, že vás nebude chtít nikdo mrazit :-).
Abych ale nezapomněl: Genternity je také levnější. Kompletní pohřební program stojí 4 500 dolarů a kromě výše uvedených služeb zahrnuje také kremaci vašich ostatků, poskytnutí kremační urny a vůbec služby související s pohřbem. No, trochu morbidní.
I kdyby vás ale nabídka Genternity zaujala, máte zatím smůlu. Jde o start-up, který hledá investory. Než je najde, můžete si zatím přečíst třeba knížku o IceLiftu :-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama