Vtipy o hibernaci lidí

10. října 2007 v 11:59 | ipot
V posledních dnech jsem nezískal žádné nové informace. Tak tu nabízím aspoň pár vtípků o mražení lidí. Nebo spíš - popravdě - alespoň trochu souvisejících.

Nevěřili byste, jak těžko se vtipy o hibernaci shánějí - když už se pro takovou blbost rozhodnete. Tak začnu jedním starším, který si už pamatuju jen matně:
Rus a Američan se nechají na sto let zmrazit. Když je rozmrazí, podívají se na web (v původní verzi vlastně asi do novin :-) a Rus nadšeně čte: "Ruský milionář žijící v New Yorku, koupil firmu Coca Cola. Posílil tak ekonomický vliv Rusů v USA." Američan se zarazí a rychle taky brouzdá. "Ale podívej se sem," řekne a ukáže na titulek: "Nové boje propukly na čínsko-finské hranici."
Naštěstí některé vtipy mohou s tématem hibernace aspoň souviset. Třeba tyhle:
Protože se k hibernaci používá řada různých poměrně nebezpečných chemických látek, je docela užitečné ji provádět v chemické laboratoři.
A víte co se při práci v takové laboratoři naučíte jako první?
Neolizovat lžičku.
S tím souvisí i nesporná pravda, že chemici jsou nepochybně nejčistší lidé na světě.
Myjí si ruce dokonce i PŘED příchodem na toaletu.
(Totéž lze patrně doporučit i těsně po rozmražení :-).
A ještě jedna důležitá pravda z laboratoře: Studená i horká zkumavka vypadají úplně stejně.
Omlouvám se, ale nic tematicky bližšího jsem nenašel. Jestli máte nějaké tipy nebo nápady, díky za komentáře. A ještě jedna nezbytná informace: Inspirováno stránkou http://www.xs4all.nl/~jcdverha/scijokes/3_4.html#subindex.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama