Skryté informace webu: Něco se chystá

24. října 2007 v 21:36 | ipot
I když se zdá být hibernační projekt IceLift v setrvalém stavu, jeho stránky prozrazují, že se něco děje. Na první pohled na nich sice nic neuvidíte, ale autoři se prozradili svým kódem. Tam se dějí změny - a vypadá to, že se buď chystají - nebo dokonce už existují - nějaké stránky, o kterých my, uživatelé nic nevíme.

Rychlou kontrolou kódu stránek - a porovnáním s tím, který jsem si z nich uložil před několika týdny - jsem objevil nové styly, které dosud na stránkách nebyly (všechny stránky mají nějaký společný základ a tyto styly se v něm ocitly) - a ani teď nejsou na žádné ze známých stránek projektu použity. O co konkrétně jde? Na stránkách jsou nadefinované tři nové oblasti #bsample, #bsleft a #bsright - jedna z nich tvoří poměrně velký obdélník postavený na výšku uprostřed stránky, další dva jsou menší obdélníky po stranách toho většího.
Změny v kódu IceLiftu podle mě můžou znamenat několik věcí:
1/ chystají se nějaké nové stránky, kde uvedené oblasti stránky budou mít nějaký význam - a v definici stylů se zatím objevily zbytečně, nedopatřením
2/ už existují nějaké stránky, které styly využívají - ale nevede na ně žádný odkaz
3/ na web z nějakého důvodu někdo nahrál nějaký starý kód, kde se s novými oblastmi na něco počítalo, ale pak to zmizelo
Varianta 3 by byla mrzutá - a tak jsem se v rámci zachování si optimistické nálady rozhodl jí moc nevěřit. Takže se možná máme na co těšit - obzvláště jestli nové stránky prozradí více o technologiích, které chce IceLift k hibernaci lidí používat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janek Janek | Web | 2. listopadu 2012 v 15:37 | Reagovat

Divadlo vychází ze života a do života se vrací.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama